Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Zuru X-shot Wyrzutnia Excel Omega 98 strzałek
Zuru X-shot Wyrzutnia Excel Omega 98 strzałek

Zuru X-shot Wyrzutnia Excel Omega 98 strzałek

119,99 zł brutto
Brutto
ZR36430

Rating :  

Add to Wishlist

X-Shot Wyrzutnia Excel Omega 98 strzałek

Przenieś swoje pojedynki na zabawkowe wyrzutnie na zupełnie nowy poziom z karabinem X-Shot Excel Omega! To wyrzutnia, na którą czekaliście! Dwa rodzaje strzału pozwolą dopasować taktykę do sytuacji i jeszcze lepiej trafiać cele. Zdecyduj się oddać pojedynczy strzał z dystansu do 27 m lub uwolnij grad strzałek ze swojego pasa z amunicją na 30 pocisków. Tryb Slam-Fire wyrzutni X-Shot Excel Omega pozwala wystrzelić nawet do 4 pocisków na sekundę!

Zobacz, jak automatycznie obracająca się lufa wyrzutni ciska piankowymi strzałkami i daje Ci niesamowitą przewagę! Karabin X-Shot Excel Omega zapewni emocjonującą aktywną zabawę dla wszystkich miłośników nowoczesnych wyrzutni. Kiedy amunicja się skończy - po prostu odepnij pas ze strzałkami, uzupełnij go w prosty sposób i szybko wracaj do akcji! Aż 98 pocisków w zestawie zapewni długie starcia.

  • Nowoczesna zabawkowa wyrzutnia X-Shot Excel Omega w zestawie z 98 piankowymi strzałkami będzie idealnym prezentem dla dziecka kochającego aktywną zabawę (w wieku od 8 lat).
  • Karabin na piankowe pociski ma dwa tryby strzału - pojedynczy oraz tryb Slam-Fire, pozwalający strzelać amunicją do 4 strzałek na sekundę.
  • Intuicyjny system ładowania: wystarczy zdemontować pas z 30 pociskami, załadować go i szybko wrócić do akcji.
  • W zestawie znajduje się wyrzutnia X-Shot Excel Omega oraz 98 piankowych strzałek, zapewniających długie starcia.
Zuru
ZR36430
253 Przedmioty

Brak opinii.

TOP
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij