Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
COIL Choinka sztuczna na pniu Sosna 210cm
COIL Choinka sztuczna na pniu Sosna 210cm

COIL Choinka sztuczna na pniu Sosna 210cm

119,90 zł brutto
Brutto
C0339-210CM

Rating :  

Add to Wishlist
Drzewko wyglądem przypomina prawdziwą, naturalną zimową choinkę. Końcówki gałązek zostały pomalowane  dzięki czemu wyglądają na oszronione śniegiem. Zielone gałązki zostały gęsto osadzone i ozdobione szyszkami  przez co choinka wygląda bardzo estetycznie . Klimat Świąt Bożego Narodzenia zostanie zachowany dzięki zapachowi jaki daje naturalny pień choinki.
 
Całość składa się z 3 części: choinki, naturalnego pnia sosnowego oraz stabilnej podstawy podstawy owiniętej ozdobną jutą. Podstawa nie jest wypełniona betonem, nie fałszuje realnej wagi choinki. Dzięki systemowi modułowemu zarówno montaż jak i demontaż drzewka jest bardzo łatwy, a łączenia wszystkich segmentów nie są widoczne.
 
 Nowoczesna choinka, nie tylko pięknie wygląda, ale jest też praktyczna. Przez osadzenie na wysokim pniu nie zajmuje dużo miejsca, łatwo możemy ja przestawiać w różne zakątki naszego mieszkania. Gałązki są sztywne i dobrze osadzone, nie będą uginały się pod ciężarem świątecznych ozdób.
 

wysokość : 210cm 
COIL
C0339-210CM
45 Przedmioty

Brak opinii.

TOP
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij